Wanneer u nu e-food orders via e-mail ontvangt, kan dat makkelijker! Uiteraard kan e-food feilloos aan de kassa van NTF gekoppeld worden. Maar mocht u geen kassa hebben van NTF, dan hebben wij de speciale e-food bonnenprinter.

Een gesorteerde werkbon
De bonnenprinter wordt door ons aan uw e-food webshop gekoppeld. U krijgt zodra uw gast een bestelling plaatst, standaard een klantbon op de bonnenprinter. Als u dat wilt, kunt u ook een werkbon via de printer mee laten komen. Deze wordt gesorteerd op productgroep, zoals u uw webshop heeft ingericht.
Plug & play
Het enige wat u nodig heeft is een stroompunt en een netwerkkabel. De rest stellen wij vooraf in op de printer, u kunt dus direct starten zodra u de printer binnenkrijgt.
Prijzen & extra opties
- Wij stellen hem voor u in, zodat hij gekoppeld is aan uw e-food webshop.
- Wij doen er een rol (thermische) printbonnen in. Dit is de standaard maat 80x80x12mm. Uiteraard kunt u deze via ons verkrijgen mocht u er meer willen hebben!
- Wij sturen hem via PostNL naar u op.
- U kunt de printer extra uitrusten met een buzzer (€ 39,- excl. verzendkosten) als u een geluidsignaal wilt bij elke nieuwe bon.

Wilt u ook een e-food printer? Laat uw gegevens hieronder achter, en wij bellen u snel terug!
Meer over bezorgen & e-food


